Známe TOP Ženy magazínu CEO, absolutní vítězkou je Ivana Tykač

| |

Absolutní vítězka 1. ročníku ocenění TOP Ženy magazínu CEO z Mediální skupiny A 11, foto: Daniel Hromada

Ve středu 21. září 2022 byly v nádherném prostředí kopule Národního muzea Prahy vyhlášeny vítězky 1. ročníku ocenění TOP Ženy magazínu CEO z Mediální skupiny A 11. Ceny si převzaly ženy stojící v čele firem v sedmi oborových kategoriích, na závěr byla vyhlášena Absolutní vítězka. Tou se pro letošní rok stala Ivana Tykač, ředitelka a zakladatelka obecně prospěšné společnosti Women for Women. 

První místo v kategorii „Právo“ obsadila Vladimíra Glatzová, foto: Daniel Hromada

Vítězkou v kategorii „Finance“ se stala Jana Hanušová, ředitelka společnosti ESSOX. V kategorii „Inovace a IT“ si cenu převzala Hana Součková, generální ředitelka SAP Česká republika. První místo v kategorii „Právo“ obsadila Vladimíra Glatzová, Managing Partner advokátní kanceláře Glatzová & Co. Za oblast „Průmysl a výroba“ si ocenění odnesla Kateřina Jezerská, ředitelka a jednatelka společnosti Fénix Trading.

V kategorii „Inovace a IT“ si cenu převzala Hana Součková, foto: Daniel Hromada

V kategorii „Reality a development“ patří prvenství Gabriele Haskové, CEO realitní společnosti Real-Treuhand Reality. Ocenění v kategorii „Služby a obchod“ převzala Ivana Šachová, majitelka společnosti Silex SCANquilt. Vítězkou kategorie „Zdraví a krása“ se stala Edita Szabóová, generální ředitelka české a slovenské pobočky kosmetické značky Mary Kay.

Moderátorem slavnostního večera byl český ekonom Lukáš Kovanda. Partnerem slavnostního večera byly společnosti Canneff a premium-home.cz. Autorem ocenění je designér Jakub Pollág.

Top Ženy magazínu CEO s jednatelem mediální skupiny A 11 Alešem Zavoralem (uprostřed) a Lukášem Kovandou. Foto: Daniel Hromada
Předchozí

Peugeot 308 bude v roce 2023 i v plně elektrické verzi

Evropské země otáčí svůj pohled na nakládání s odpady

Další