Energeticky úsporná řešení dostupnější díky spolupráci ČSOB a E.ON

| |

Udržitelnost se postupně stává zásadním tématem pro všechna odvětví našeho hospodářství. ČSOB se zavázala, že bude hledat řešení, díky nimž je udržitelné chování a hospodaření dostupnější i pro klienty. Proto již několik let spolupracuje mimo jiné i se společností E.ON. V rámci aktivity „ČSOB pro udržitelné bydlení“ přichází od poloviny září s akční nabídkou domácí fotovoltaiky, která je spojená s novými podmínkami úspěšného dotačního programu Nová zelená úsporám. 

ČSOB maximálně podporuje podniky i jednotlivce při realizaci změn, které vedou směrem k udržitelné budoucnosti. Velice často se v současné době mluví o úsporách energií, udržitelnosti, soběstačnosti a celkově odpovědnějšímu přístupu k životnímu prostředí a životu samému. ČSOB se proto domluvila se společností E.ON a svým klientům bude od poloviny září nabízet akční nabídku fotovoltaiky v podobě slevy na pořízení a nadstandardní záruky. 

„ČSOB pravidelně přichází s různými výhodnými řešeními pro klienty, kteří se chovají odpovědně k vlastní peněžence i k přírodě. Velice mě těší, že spolupráce s E.ON přinese našim klientům zajímavou a srozumitelnou nabídku, kterou dobře doplňují atraktivní podmínky naší Zelené půjčky na bydlení,“ říká Jan Sadil, člen představenstva ČSOB zodpovědný za retail.

„Věříme, že i díky spolupráci se společností ČSOB se budeme dále posouvat v naplnění naší dlouhodobé strategie stát se průvodcem zákazníka ve světě udržitelných energií. Jsme rádi, že jsme se spojili se silným hráčem na finančním trhu, který myslí, stejně jako my, zeleně,“ říká Jan Zápotočný, člen představenstva E.ON.

ČSOB v rámci kampaně osloví vybrané klienty s nabídkou fotovoltaiky s nadstandardními zárukami od společnosti E.ON, navíc se slevou 5 000 Kč a dalšími výhodami. Každý klient, který se rozhodne pro nákup domácí fotovoltaiky, může navíc získat zvýhodněnou úrokovou sazbu ČSOB Zelené půjčky na bydlení. Touto půjčkou je možné financovat společně s pořízením fotovoltaiky např. i výměnu oken nebo jinou modernizaci vlastního bydlení.

„Ekonomické výhody vlastní výroby elektřiny významně doplňují nové podmínky státního dotačního programu Nová zelená úsporám, které právě vstupují v platnost. Státní dotace může v případě fotovoltaiky nově dosáhnout až 225 tisíc korun. Tato řešení se tak stávají dostupnější, než tomu bývalo dříve,“ doplňuje Richard Podpiera, výkonný ředitel Segmenty ČSOB Skupiny.  Budoucnost je zelená a udržitelnost je součástí byznysu ČSOB už velmi dlouhou dobu. Banka svým chováním a nabídkou inspiruje i své klienty. Nabízí a stále rozšiřuje řadu produktů zeleného financování (hypotéku, půjčku na bydlení i autopůjčku), dále pak odpovědné investování nebo třeba ekologickou platební kartu.

Předchozí

ČAS JE DRAHÝ. DÍKY ELEKTRONIZACI PODPŮRNÝCH PROCESŮ LZE ZVÝŠIT EFEKTIVITU I BEZPEČNOST INFORMACÍ.

Putovní Křišťálová popelnice se stěhuje z jihočeského Vimperka do Chocně

Další